Reklamı Geç

Yusuf Mengir'den Şahmettin Yüksel, Mahmut Sezgin ve Rıdvan Bural'a Dava Adamlığı dersi...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yusuf Mengir'den Şahmettin Yüksel, Mahmut Sezgin ve Rıdvan Bural'a Dava Adamlığı dersi...
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın resmi ve gayri resmi danışmanları olduğunu hemen hemen herkesçe biliniyor.

Günün her saati Çekmeköy Belediyesinde olan ve Allah Rızası için Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'a kendi ifadesi ile danışmanlık yapan Yusuf Mengir Çekmeköy halkının ve Ak Partili seçmenin takdirini topladı.

Yusuf Mengir'in Allah'ın rızasını kazanmak için hiçbir Maddi beklenti içine girmeden yaptığı bu danışmanlık Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Sezgin, Şahmettin Yüksel ve Belediye Meclis Üyesi Rıdvan Bural'a örnek olacak nitelikte oldu.

Yusuf Mengir'e telefon ile ulaşan muhabirimiz ''hakkınızda Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın danışmanlığını yaptığınız ve maaş aldığınız yönünde iddialar var doğrumu bu iddialar'' sorusunu yöneltti.

Yusuf Mengir muhabirimize verdiği cevapta ''evet Ahmet Başkana danışmanlık yapıyorum ama Belediyeden maaş almıyorum'' şeklinde cevap verdi.

Yusuf Mengir'in maddi durumu ve inançlı kişiliği göz önüne alınacak olunursa bu danışmanlığı Allah'ın Rızasını kazanmak için yapmış olacağı ve iddiaların asılsız olduğu kanısına varan Gazetemiz Belediye iştiraki olan 7 Tepe firmasından da Yusuf Mengir gibi bir adam maaş almaz. Beş vakit namaz kılan Allah yolunda imanlı bir insan ben maaş almıyorum diyerek yalan söylemez düşüncesi ile gelen ihbarın asılsız olduğu kanısına vardı.

Çekmeköy'de Orman Arazilerini avucunun içi gibi bilen ve Mevki ve Makamını son 10 Yılda kullanarak Çekmeköy sayesinde servetine servet katan Mahmut Sezgin,...

Çekmeköy'de Rüşvet ve RANT iddialarında adı hep geçen Şahmettin Yüksel...

Milyonluk İşletmeye bir anda sahip olan Çekmeköy’de Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış şuan Belediye Meclis Üyesi olan Rıdvan Bural...

 Şahmettin Yüksel, Mahmut Sezgin ve Rıdvan Burl, Yusuf Mengir'in Allah'ın Rızasını kazanmak ve davasının kendine yüklediği sorumluluğu yerine getirmek için bila bedel almadan hiçbir menfaat beklemeden, çocuklarına ayırması gereken zamanı dahi  “Halka hizmet Hakka hizmettir” şiarı ile Çekmeköy Halkına hizmet için ayırmasından bari bir ders çıkarın ve davanızın önüne şahsi menfaatlerinizi koymanız ne kadar doğru?

Sizler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Partinin size sağladığı bu Mevki ve Makamlar ile servetinize servet katma derdine düşmüşken, Yusuf Mengir Peygamberimizin övgüsüne mazhar olmuş dualı bu şehre hizmet etmek şerefine nail olmak için terimizin son damlasına kadar davasının ve Reisinin peşinde gece gündüz bila bedel beklemeden çalışıyor...


 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Yapın Beyler Yapın… Çekmeköy'de yapılan Kaçak Yapılar Yapanın Yanına Kâr kalıyor?Önceki Haber

Yapın Beyler Yapın… Çekmeköy'de yapılan...

Çekmeköy’e ve Çekmeköy Halkına Yapılan İhanetin Belgesi…Sonraki Haber

Çekmeköy’e ve Çekmeköy Halkına Yapılan...

Haber Yorumları

 • cansudere28-01-2020 16:06

  Nur ablanın oldugu yeşil alanı araştırın

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!