Reklamı Geç

Yurtta Haber Gazetesinden Ahmet Poyraz’ın Rantçılarına Hodri Meydan

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yurtta Haber Gazetesinden Ahmet Poyraz’ın Rantçılarına Hodri Meydan
Yurtta Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gökhan Balcı’dan, Ahmet Poyraz'ın Rantçıları Mahmut Sezgin Babası Ömer Sezgin ve ortaklarına hodri meydan dedi…

Yurttahaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gökhan Balcı, Yurttahaber.com haber sitesi olarak bugüne kadar yazmış olduğumuz haberlerin hep arkasında olduk. Günlerdir Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a Ak Parti’nin Çekmeköy’de oylarının neden ve kimlerin yüzünden düştüğünü belgeler ile anlatmaya göstermeye çalıştık. Çekmeköy Kamuoyu ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan saf ve temiz duygular ile gönül veren vatandaşlar haberlerimiz hakkında ilgili kişilerden bir yalanlama bekledi.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz bu çıkan haberlerde belgeleri ile açıkladığımız haksız Rantları biliyormuş gibi sessizliğe büründü ve o kişileri teşkilatın gözü önünde başköşeye oturttu.

Buradan Mahmut Sezgin, Babası Ömer sezgin ve Ortaklarına çağrıda bulunuyorum. Gelin sizin istediğiniz bir yerde ve sizin belirleyeceğiniz bir Moderatör ile Çekmeköy kamuoyu ve Teşkilatınıza hakkınızda yazdığımız haberleri yalanlayın. Yaptığımız haberler yalan ise tek seferde gazetemizi yalancı ve çamur at izi kalsın habercilik yapan bir yayın kuruluşuna çevirin.

 

Yurttahaber. com olarak biz yaptığımız haberlerin ve belgelerin arkasındayız. Sizlere bu İmtiyazı sağlayan gizli ortağınızı biliyoruz. Çekmeköy, Ömerli ve Alemdağda yaptığınız her işte bizler inanıyoruz ki servetinize servet katmak için binbir türlü kılıf uydurdunuz.

Ömerlide bulunan Ulusal bir Markaya kiraya verdiğiniz depoyu tarafsız İnşaat Mühendisi ve Mimarlara inceletelim. İskan ve İmara aykırılıklar var mı görelim.

 

Çekmeköy Cavuşbaşında bulunan Okulu yine aynı kişilere inceletelim. İskan ve İmara aykırılıklar var mı görelim.

Çekmeköy sokaklarını Navigasyon ile bile zar zor bulacağına inandığım Baban Ömer Sezgin’nin Çekmeköy orman Arazilerine bu kadar nasıl hakim olduğunu konuşalım.

 Çekmeköy hakkında yaptığımız haberlerini de konuşalım derseniz, Çekmeköy’de olan İmar Rantlarını ve Çekmeköy’de bu İmar Rantları sonucu alınan Rüşvet İddialarını da gündeme getirmeye de hazırız.

 Hodri Meydan Çekmeköy Kamuoyu, Ulusal ve Yerel Basın önünde yapacağımız bu buluşmanın gün saat ve yer bildirimini yapın biz geleceğiz.

Madem haberlerimizden rahatsız değilsiniz , Madem bu haberler içi boş diyorsunuz, Bize bir şey olmaz yazsınlar diyorsunuz çıkın bizimde olduğumuz bir ortamda hakkınızda olan tüm haberleri ve belgeleri yalanlayın.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Teşkilatın Davası Memleket davası… Ahmet Poyraz ekibinin Davası RANT davası…Önceki Haber

Teşkilatın Davası Memleket davası… Ahmet...

Çekmeköy''ün 3R'cileri Kimler ...Sonraki Haber

Çekmeköy''ün 3R'cileri Kimler ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!