Şeytani Plan Ellerinde Patladı…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şeytani Plan Ellerinde Patladı…
Yurtta Haber Gazetesinin ortaya çıkardığı Çekmeköy Belediyesi’nin okul Arazisi karşılığı Ömerlide bir arsa ile takas Planı’na Milli Emlak Genel Müdürlüğü Haberlerimiz sonrası geçit vermedi.

Yurtta Haber Gazetesinin geçtiğimiz hafta “Çekmeköy’deki Muhalefet “bu takas “Rahmani” değil “Şeytani” başlıklı haberi Çekmeköy kamuoyunda büyük tepkilere yol açmıştı.

 

Çekmeköyde satacak arasa bulamayınca Şeytanın aklına gelmeyecek bir yol bularak bir taşla iki kuş vurmayı planlayan Çekmeköy Belediyesi “Tapusu kendisine ait olan bir okul arazisini Milli Emlak ile görüşülerek Ömerli’de Farmasi isimli bir Fabrikanın dibinde bulunan Milli Emlak’a ait bir arazi ile takas yapmak istemişti.

 

Farmasi Firmasına türlü yollar ile bugüne kadar çeşitli imtiyazlar sağlanması kamuoyu gündemini hep meşgul etmiş vatandaşlar CİMER üzerinde yüzlerce şikâyet mailleri atarak tepkilerini dile getirmek ve seslerini duyurmaya çalıştı.

 

Milli Emlak bu oyunu bozdu…

Yurtta Haber Gazetesi olarak bu takas ile ilgili olarak yapmış olduğumuz haberler sonrası vatandaşların bu takasa olan tepkilerini duyan Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Şeytanın bile aklına gelmeyecek olan bu planı bozarak takasa onay vermedi.

 

Çekmeköy halkına ait olan Okul arazilerini takas yolu ile farklı bölgelerdeki farklı arsalara kaydırmaya çalışan “Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcıları Şahmettin Yüksel ve Ömer Yazıcı’nın ” bu gelişme sonrası nasıl bir adım atacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

 

Ömer Yazıcı’nın Ömerli’ye olan ilgisi nereden geliyor?

 

Çekmeköy İlçesine geçmişte yapılan hataları gidermek için geldiği hep iddia edilen Ömer Yazıcı’nın son zamanlarda Ömerli Bölgesine olan ilgisi adını taşıdığı için mi yoksa o bölgede ki rantı gördüğü için mi olduğu ise çok yakında ortaya çıkacağı aşikâr bir hal aldı.

 

Şahmettin Yüksel’in adı her yerde geçiyor…

 

Çekmeköy ak parti Kurucu ilçe Başkanı ve Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı olan Şahmettin Yüksel’in isminin Ömerli ve Çekmeköy’de yapılan her kaçak yapının altından çıkması ve yakınlarını haksız zenginlenmesinde mevki ve makamını kullandığı yönündeki iddialar ise halen soruşturma bekliyor.

 

Şahmettin Yüksel için vatandaşlar “gelecekte Belediye Başkan adayı olarak adı geçen güçlü bir isimdi fakat hakkında çıkan yüzlerce iddialar bulunuyor. Bu iddiaların gerçek dışı olduğunu ispat etmemesi ve sessizliğini koruması akıllarda bu iddialar doğrumu sorusunu oluşturuyor. Bu iddiaları yalanlamaması halinde aday olmak istediği zaman Ak Parti Genel Merkeze gereken şikâyetlerimizi ve tepkilerimizi dile getirerek Aday gösterilmemesini isteyeceğiz” dediler…

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çekmeköy’deki Muhalefet “bu takas “Rahmani” değil “Şeytani”Önceki Haber

Çekmeköy’deki Muhalefet “bu takas “Rahma...

Ak Parti Çekmeköy İlçe’ye, Kongre sonrası yoğun ziyaret…Sonraki Haber

Ak Parti Çekmeköy İlçe’ye, Kongre sonras...

Yorum Yazın

Topu 1,5 cm Yırtılan Hacı Cesur bu sorulara ne cevap vereceksin?
Hacı Cesur, Özde mi yoksa Sözde mi Müslümansın?
HACI CESUR’UN EN BÜYÜK TEHLİKESİ DİNLERARASI DİYALOG
MİSYONER Hacı Cesur’un Görevi, Ortaya Çıktı... MHP’yi HIRİSTİYANLAŞTIRMAK!...
Nihat Atam Genç ve Dinamik ekibi ile yeniden İKUD Genel Başkanı seçildi…
Çocuk Tacizcisi ve Dolandırıcı Hacı Cesur İnfial Yaratmaya Devam Ediyor…
Çocuk Tacizcisi Çekmeköy’de İnfial Yarattı …
Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni Başkanı Erkan AYDIN’a Tebrik Mesajı
Çekmeköy’de yaşayan Çocuklar bu SAPIK ile aynı Mahallede oturmaktan korkuyor…
Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallelerinde İmar Sorunu Bitti

Başka haber bulunmuyor!