Reklamı Geç

Poyraz ve Ekibi Üç Maymunu mu oynuyor? “GÖRMEDİM, DUYMADIM, BİLMİYORUM”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy Belediyesi ve Yöneticileri hakkında yaptığımız haberler Mart ayında yapılan Olağan Meclis toplantısında Muhalefet tarafından gündeme getirildi…

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın cevaplaması için Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Av.Özgür Kip, Mart ayı Çekmeköy Meclisinde “Basında çıkan Yolsuzluk iddiaları hakkında soruşturma açılacak mı veya açıldı mı? İddialara karşı her hangi bir dava açıldı mı?  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Meclis oturumlarına neden katılmıyor ve bu sorulara neden cevap vermiyor? Sorularını yöneltti.

Çekmeköy’ün kaymağını yiyenler susuyor….

Haber sitemiz ve geçmiş aylarda farklı haber sitelerinde de çıkan Haksız elde edilen Rant, kişiye özel İmtiyaz ve Çekmeköy halkının kanını emen bankamatik Memurlarına yönelik haberler yapılmıştı.

Yapılan haberlerde Çekmeköy Belediye Başkanı, Çekmeköy Belediye Başkan yardımcıları, özel Kalem Müdürü ve Danışmanının Huzur Hakkı adı altında  Belediye iştiraki olan Yeditepe Şirketinden de Huzur Hakkı adı altında ikinci bir maaş aldıkları yönünde soru sorulmuş ve haber yapılmıştı.

Soruların cevabı çarkı mı bozar?

Çekmeköy Belediyesinden 5 ile 15 bin TL arasında Maaş alan kişilerin son 10 yılda aldıkları o maaşlar ile nasıl Milyoner olmayı başardıklarının sırrının ortaya çıkmasından korkan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz şahsına ve ekibine yönetilen tüm soruları cevapsız bırakarak son 4 yılını “GÖRMEDİM, DUYMADIM, BİLMİYORUM” ile geçirmek istiyor.

Biz hesap vermeye hazırız?

Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Av.Özgür Kip’in sorusu ile Gazetemiz ve İmtiyaz sahibimiz Gökhan Balcı’ya doğan cevap hakkımıza istinaden “Bugüne kadar yapmış olduğumuz ve bugünden sonrada Çekmeköy Halkının ve Çekmeköy’de yaşayan Yetim ile Öksüzlerin haklarını korumak için yaptığımız her haberin arkasındayız.

Gazetemiz ve İmtiyaz Sahibimiz Gökhan Balcı’ya bugüne kadar sadece Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih sırmacı tarafından savcılığa dava açmak için bir başvuru yapılmış ve bu başvuruda savcılık tarafından “KOVUŞTURMAYA YER YOKTUR” diyerek red edilmiştir. Son 2 ayiçeirisinde yapmış olduğumuz hiçbir haberden dolayı Gazetemiz ve İmtiyaz Sahibimiz Gökhan Balcı’ya karşın açılmış veya bizlere iletilmiş hiçbir dava yoktur.

Gelin hep beraber hep beraber açıklayalım…

Çekmeköy Belediyesinden 5 ile 15 bin TL arasında Maaş alan kişilerin son 10 yılda aldıkları o maaşlar ile nasıl Milyoner olduklarını,

 Çekmeköy Belediyesinde Danışmanım diyerek sadece evrak takipçiliği yaparak Belediye İştiraki olan bir şirketten nasıl Maaş alındığını,

Çeşitli ilçelerde Başkan yardımcılarının ve Müdürünüzün nasıl köşk diye adlandırılacak villalara sahip olduğunu,

Bankamatik Memurları arasında kimlerin Akrabaları, Kimlerin yakınlarının olduğunu,

Çekmeköy Belediyesi İştiraki olan Yeditepe Firmasında neler olduğunu ve neler döndüğünü açıklayalım.

Gazetemiz ve İmtiyaz Sahibimiz Gökhan Balcı hakkında Kamuoyunda oluşturduğunuz Mal Varlığımız hakkında ki Algı operasyonunuza karşı bizler açıklama yapmaya hazırız. Siz neden yukarıda sorduğumuz sorulara cevap vermekten KORKUYORSUNUZ?

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇEKMEKÖY BELEDİYE İŞTİRAKİ YEDİTEPE’DE NELER OLUYOR?Önceki Haber

ÇEKMEKÖY BELEDİYE İŞTİRAKİ YEDİTEPE’DE N...

CİMER’den Çekmeköy Belediyesine Talimat… “İVEDİ” Cevap Ver…Sonraki Haber

CİMER’den Çekmeköy Belediyesine Talimat…...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!