Çekmeköy’de yaşayan Çocuklar bu SAPIK ile aynı Mahallede oturmaktan korkuyor…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de yaşayan Çocuklar bu SAPIK ile aynı Mahallede oturmaktan korkuyor…
İstanbul’da MHP’nin adını kullanarak dolandırıcılık yapan ve yakayı ele veren Hacı Cesur isimli şahsın son icraatı pes artık dedirtti.

İstanbul’da, MHP lideri Devlet Bahçeli ve partinin üst düzey yöneticilerinin ismini kullanarak milyonlarca liralık vurgun yaptığı iddia edilen Hacı Cesur adlı kişi hakkında “Büyü bozma işleri yaptığı ve biyoenerji ile tedavi ettiği yalanlarıyla komşusunun kızını kandırarak 17 yaşındaki O.Ş.P isimli genç kıza tecavüz etmeye yeltendiği ortaya çıktı.

TÜRKGÜN Gazetesinin geçtiğimiz günlerde yayınladığı “Dolandırıcılıktan sonra sapıklığı da mahkemeye taşındı” başlıklı haberi sonrası Çekmeköy’de Hacı Cesur ile aynı mahallede yaşayan birçok vatandaş bu kişinin Cezaevinde olması gerekirken halen daha evinde olmasına karşın tepkilerini dile getirdiler.

 

Dolandırıcılıktan sonra sapıklığı da mahkemeye taşındı…

TÜRKGÜN Gazetesinin haberine göre “Oturduğu apartmandaki komşusunun evine ortağı olarak tanıttığı bir kişiyle giden dolandırıcı Hacı Cesur 17 yaşındaki O.Ş.P ve annesi G.P’yi büyü bozduğu ve biyo enerji ile insanları tedavi ettiği yalanlarıyla kandırdı. Kızının B12 eksikliği olduğunu söyleyen anneye ‘ben kızınızı tedavi ederim’ diyen Hacı Cesur genç kızı ofisinde seansa almak istediğini söyledi. Anneyi ikna eden Hacı Cesur 17 yaşındaki genç kızın hastalığını bahane ederek sözde üç seanslık tedavi uyguladı. Her uygulamada bir adım daha ileri giden sapık şahıs son seansta genç kıza tecavüz etmeye kalktı. Genç kız ise tecavüze yeltenen Hacı Cesur’un elinden kurtulup kaçmayı başardı.

Başından geçen olaylar sonucu psikolojisi bozulan genç kız yaşadıklarını bir süre sonra annesine anlatmaya karar verdi. Anne ise genç kızın başından geçen talihsiz hadiseyi öğrenir öğrenmez komşusu Hacı Cesur’dan davacı oldu.

 

Vatandaşlar Hacı Cesur ile aynı Mahallede oturmak istemiyor…

Hacı Cesur ile aynı Mahallede yaşayan vatandaşlar çıkan bu haber sonrası,  17 yaşındaki O.Ş.P isimli genç kıza tecavüz etmeye yeltendiği için “Çocuğa cinsel istismarda bulunmak’ suçundan dava açılan Hacı Cesur’un halen mahallemizde yaşıyor olması bizleri ebeveynler olarak rahatsız ediyor.

Yetkililerin bir an evvel Hacı Cesur isimli Sapık hakkında gereken hukuki işlemleri yaparak, çocuklarımızın hayatı boyunca taşıyacağı çok büyük travmalara ve güven kaybına yol açmasına. Engel olmak için yargılanma işlemleri bitene kadar Cezaevinde tutuklu kalmasını istiyor.

Hacı Cesur ile aynı Mahallede yaşayan Mahalle sakinleri gereğinin bir an evvel yapılmasını farklı olayların Mahallelerinde cereyan etmemesi için yetkililere seslendi.

 

Çocuklarımızın geleceği tehlikede…

Gazetemizin yaşanan bu konu hakkında bilgisine başvurduğu bir Uzman Psikolog, “cinsel istismara uğrayan çocuğun fiziksel ve psikolojik bütünlüğüne karşı tehdit aldığını belirterek bu tehdidin çocukta azımsanmayacak bir travmaya neden olduğunu” söyledi.

Hacı Cesur isimli bu şahsın yapmış oldu bu sapkınlık sonrası aynı mahallede yaşayan birçok çocuğun ve ebeveynlerin psikolojisini derinden etkilemiş olduğu ve ebeveynlerin çocuklarını dışarı oyun oynamak için göndermekte bile tedirginlik yaşadığı muhabirlerimizin dikkatinden kaçmadı.

 

Hacı Cesur, Dolandırıcı mısın, Misyoner misin, Büyücü müsün, Bio enerji Uzmanı mısın, Sapık mısın?

O.Ş.P isimli genç kızın Savcılığa Pedegog eşliğinde vermiş olduğu ifadesine ulaşan gazetemiz genç kızın anlattıkları karşısında şeytan bile bunu akıl edemez dedirten türden olduğunu gördü.

Anneyi yalanları ile ikna eden Hacı Cesur 17 yaşındaki genç kızın hastalığını bahane ederek sözde üç seanslık tedavi uyguladı. Her uygulamada bir adım daha ileri giden Hacı Cesur kendisini Biyoenerji uzmanı, Büyücü olarak tanttığı ve akla hayale gelmeyecek türden yöntemler ile uyuşturucu hap kullanarak genç kıza tecevüz etmeye kalkmış. Genç kız ise tecavüze yeltenen Hacı Cesur’un elinden kurtulup kaçmayı başarmış. Yaşanan bu Sapkınlığının duyurulmaması için Genç kızı ve ailesini tehdit etmiş olduğunu gördü.

 

Dolandırıcılık Yaptığı Tespit Edilmişti..

İstanbul’da, MHP lideri Devlet Bahçeli ve partinin üst düzey yöneticilerinin ismini kullanarak milyonlarca liralık vurgun yapan Hacı Cesur hakkında onlarca kişi şikayet başvurusunda bulunmuştu.

Hakkında kaçakçılık ve dolandırıcılık gibi suçlardan kesinleşmiş hapis cezaları bulunan Hacı Cesur, MHP’de yönetici olduğu ve Devlet Bahçeli’yi yakından tanıdığını iddia ederek kimi mağdurlara kendisine ait olmayan arsayı satarak, kiminden borç para alarak, bazılarına da şirket kuracağını söyleyerek milyonlarca lira vurgun yaptığı ortaya çıkmıştı.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallelerinde İmar Sorunu BittiÖnceki Haber

Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallele...

Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni Başkanı Erkan AYDIN’a Tebrik MesajıSonraki Haber

Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni B...

Yorum Yazın

Topu 1,5 cm Yırtılan Hacı Cesur bu sorulara ne cevap vereceksin?
Hacı Cesur, Özde mi yoksa Sözde mi Müslümansın?
HACI CESUR’UN EN BÜYÜK TEHLİKESİ DİNLERARASI DİYALOG
MİSYONER Hacı Cesur’un Görevi, Ortaya Çıktı... MHP’yi HIRİSTİYANLAŞTIRMAK!...
Nihat Atam Genç ve Dinamik ekibi ile yeniden İKUD Genel Başkanı seçildi…
Çocuk Tacizcisi ve Dolandırıcı Hacı Cesur İnfial Yaratmaya Devam Ediyor…
Çocuk Tacizcisi Çekmeköy’de İnfial Yarattı …
Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni Başkanı Erkan AYDIN’a Tebrik Mesajı
Çekmeköy’de yaşayan Çocuklar bu SAPIK ile aynı Mahallede oturmaktan korkuyor…
Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallelerinde İmar Sorunu Bitti

Başka haber bulunmuyor!