Reklamı Geç

Çekmeköy’de Ak Partili Tabandan Tavana Sert Tepki…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de Ak Partili Tabandan Tavana Sert Tepki…
AK Parti Çekmeköy’de son günlerde Belediye Başkan Yardımcıları ve İlçe yöneticileri hakkında çıkan haberlere tepkiler çığ gibi artıyor.

Ak Parti Çekmeköy ilçe Teşkilatında alt kademe yönetimi ile üst kademe yönetimi arsında gizli sürtüşme mi var?

Ak Parti İlçe teşkilatında yöneticilerin birçoğu Ak Parti Ülke Genelinde güç kaybediyor, “İktidar nimetlerinden yararlanmam lazım” düşüncesi ile servetini artırma derdine düşmesi Mahalle teşkilatlarında gece gündüz demeden Davası ve Reisi için siyaset yapan insanların tepkisine yol açtı.

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem dış hem de iç mihraklar ile mücadele ederek ülkemizi 2023 yılına güçlü bir şekilde götürmeye çalışırken Siyaseti sadece Servetine Servet katmak isteyen bu AKP’li lerin partimize oy kaybettirmeleri artık canımıza tak ettirdi. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın talimatlarına harfiyen uyarken ve vatandaşlarımıza Ülkemizin geçtiği bu zor günlerin asıl sebebinin Güçlü bir Türkiye’yi dış güçlerin istemediğini gece gündüz sokakta vatandaşlarımıza anlatmaya çalışırken basında çıkan haberleri gördükçe şaşkınlık içinde kalıyoruz.

Çekmeköy Ak parti ilçe Başkanımız Salih Kırıcı ve Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz bu kişilerin neden bunları yaptığına ses çıkarmadığına anlam veremiyoruz.

Çekmeköy ilçe Yöneticilerimizden bazıları yasal olmayan yollar ile Çekmeköy’ün göz bebeği olan Tarım arazilerine kaçak yapı yapan kişilerin mimarlığına ve aracılığına soyunuyor. Çekmeköy İlçe Başkanımız Salih Kırıcı bu duruma susuyor.

Bir Belediye Başkan Yardımcısı Makamlarını ve Mevkilerini kullanıp Çekmeköy’de ne kadar Orman Arazisi varsa buralar tarlaydı diyerek eski sahiplerini bulup ayak oyunları ile Mahkemeleri kandırmaya ve o arazilere konmaya çalışıyor, Başka bir Belediye Başkan Yardımcısı ailesinden birilerine Okul İnşaatı yaparken bol kepçe kıyak sağlıyor. Başka bir Belediye başkan yardımcısı Parası olan kişilere İmar Rantı sağlatıyor. Bunlara da Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet poyraz ses etmiyor, görmezden geliyor. Eski Gençlik Koları Başkanı Şuan ki Meclis Üyesi bir anda Milyonluk bir İşletmenin sahibi oluyor ve Çekmeköy’den Birim Müdürleri ve Başkan Yardımcıları Belediyenin Makam Araçları ile hemen hemen her akşam oraya gidiyor.

Bizler Çekmeköy’de davamız için mücadele ederken bunlar bu mücadelemizin kazanımlarından nasıl Rant elde ederiz derdine düşmüşler. Ak Partimize verdikleri bu zararı artık Genel Merkezimizden birileri görsün ve bu kişilere gereken cezaları verdirsin istiyoruz.

Vatandaşların sorunlarına Kulak verilmesini isteyen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Milletvekillerine, belediye Başkanlarına, İl ve İlçe Başkanlarımıza seslenerek “ Sizleri arayan bir sorununu anlatmak için size ulaşmaya çalışan Vatandaşlarımız geri çevirmeyin. Telefonunu açamıyorsanız bile daha sonra dönüş yapın ve onların sıkıntılarını dinleyin. Vatandaşlarımızın dertlerine sorun eklemeyin sorunlarını giderin talimatı verdi. Ama bu talimatı yöneticilerimiz görüyoruz ki yanlış anlamış ve ya işine geldiği gibi anlamış.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz için son dönemi olduğu için çok umurunda değil. Çekmeköy’de bizler Davamıza ve Reisimize bağlı sadık insanlarız. Çekmeköy Belediye Başkanımız İmanlı ve İnançlı bir insan ve kendisine oylarımız ile emanet ettiğimiz bu şehre içindeki Allah korkusu ile sahip çıksın. Yıllardır kendisine bu makam şansını veren Ak Partimize bu insanların zarar vermesine artık engel olsun. Başkanımız Unutmasın ki bu haramzadelere ses etmez bu haramzadelerin servetine servet katmasına göz yumar ise 240 bin insanın eli ahrete yakasında olacak.” diyerek tepkilerini dile getirdiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ceza infazında yeni sistem: Cuma cezaevine girecek, pazar çıkacakÖnceki Haber

Ceza infazında yeni sistem: Cuma cezaevi...

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Sezgin, Mahkemeyi Neden kandırmaya çalıştın?Sonraki Haber

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Mahm...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!