Reklamı Geç

Çekmeköy’de Ak Parti Kurucuları Rant’a mı kurbanı edildi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de Ak Parti Kurucuları Rant’a mı kurbanı edildi?
Çekmeköy AK Parti İlçe teşkilatında, Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider profili ile yol yürümenin rahatlığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan zarar veriyor.

Çekmeköy’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘a verilen bu zararın fotoğrafının hızla ilerlediğini 23 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gönül verenler gördü.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcılarının isimlerinin her geçen gün bir Rant iddialarının içinde adlarının geçmesine göstermediği tepki ye vatandaş “ Başkan Yardımcıları tek başına bunları yapamaz, hele ki Çekmeköy’de uçan kuştan haberi olan Ahmet Poyraz’ın bu olan bitenden habersiz olacağına bizler ihtimal vermiyoruz” dedi.

Kurucular nerede?

Çekmeköy, Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli Beldeleri döneminde Ak Parti’nin hiçbir Belde Kurucularının şuanda Aktif siyasette neden olmadığını sorgulayan vatandaşlar, “Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel Ümraniye’den ithal ettiği ekibi ile daha rahat hareket etmek için sistematik olarak bu kurucuları küstürerek siyasetten uzaklaştırdı.

Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel 2009 Mart Yerel Seçimlerini kendisi tek başına kazanmışçasına bir tavra girdiler. Asıl amaç bu kurucuları Çekmeköy Rant’ına ulaşmada engel gördüklerinden kaynaklandı.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider profili ile yol yürümenin rahatlığına kavuşan bu ikili sonradan oluşturdukları çarka birkaç kişi ekleyerek Çekmeköy’ün Rant’ına ulaştılar.

Çekmeköy’ün Parklarını kendi akrabalarına vererek başlayan bu süreç akrabalarına Özel Okul kazandırma ve Çekmeköy’ün arsalarını kendilerine göre imarlaştırmaya kadar devam etti.

Sokak bizimle alakalı ne düşünüyor? Sorusunu hiçbir zaman kendilerine sormayan bu ekip Ak Parti’nin Çekmeköy’de kaybetmesine neredeyse sevinir hale geldiler.

 2009 Yılında Çekmeköy’de oluşan Ak Parti ruhunun kaybolması için bütün kurucuları ve onları sorgulayan dava adamlarını tek tek küstürerek partiden uzaklaştıran bu ekibin son döneminde Ak Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha çok zarar vermemeleri için Üst düzey yönetimin Çekmeköy’e el atması lazım.

Çekmeköy’de 2009 Yılında ve öncesinde Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için gece gündüz mücadele eden bu kişiler Ahmet Poyraz, Şahmettin Yüksel ve ekibinin  yüzünden seslerini ve tepkilerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a duyuramadıkları için şuanda kurulacak olan partilere gitmeleri an meselesi oldu.” Diyerek Çekmeköy, Alemdağ, Taşdelen ve Ömerli Beldeleri döneminde Ak Parti’nin Kurucularını ve o dönemde ki partililerin tekrar kazanılmasını istiyor.

Sizden başka kim yuhalandı…

Çekmeköy’de seçimlere birkaç ay kala vatandaşlar tarafından ağır ithamların olduğu tezahüratlar ile yuhalanan Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel’in Çekmeköy’de Ak Partiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘a verdikler zararın fotoğrafı oldu…

Çekmeköy ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcının Çekmeköy’de bunca olan bitene “ nede olsa görev sürem doldu bana ne “ der gibi sessiz kalması Çekmeköy’de Ak Parti Teşkilatının olmadığı ve her şeyin Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel tarafından biz nasıl istersek öyle olur anlayışı ile gittiğini gösteriyor.

Kafanızı gömdüğünüz kumdan çıkarın…

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve birkaç Belediye Başkan Yardımcıları hakkında her gün çıkan Rant ve haksız zenginleşme haberleri Çekmeköy Sokaklarında “bunlar kafasını deve kuşu gibi görünmüyoruz nede olsa düşüncesi ile kuma gömmüş fakat bedenleri ortada sadece kendilerini kandırıyorlar” söylemini geliştirdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ahmet Poyraz, Taşdelen’de İmar’ın Duracağı İddiaları Yalan mı Gerçek mi?Önceki Haber

Ahmet Poyraz, Taşdelen’de İmar’ın Duraca...

Çekmeköy’ün Kanını Emen Bankamatikciler…Sonraki Haber

Çekmeköy’ün Kanını Emen Bankamatikciler…

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!