Reklamı Geç

Çekmeköy’de Ak Parti Kaybetti, Bu isimler hep kazandı…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de Ak Parti Kaybetti, Bu isimler hep kazandı…
Çekmeköy’de 23 Haziran İBB Başkanlık seçimlerinde vatandaş Çekmeköy’de tepkisini sandığa yansıttı ama onların bu tepkisi bile Ak Partili Siyasetçilerin şahsi kazançlarının önüne geçemedi…

Çekmeköy İlçesinde Belediye Başkan Yardımcılarının ve Ak Partili Meclis Üyeleri hakkında çıkan iddialar karşısında sessizliğe bürünen Çekmeköy Belediye Başkan’ı Ahmet Poyraz’ın bu sessizliği kamuoyunda farklı iddialarında oluşmasına sebep oldu.

Süper Dört’lü…

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, Çekmeköy Belediye Meclis Üyeleri Rıdvan Bural, Muhlis Ateş, Turgay Tuna hakkında kamuoyunda birçok iddialar artık sesli bir şekilde dilendiriliyor.

Yurttahaber.com olarak bizde kamuoyunda haklarında konuşulan bu iddiaları buradan kamuoyu adına soruyoruz.

 

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, Devlet tarafından Tip 1 İmar olarak Yürürlüğe konan Yönetmelik ile çeşitli şartlar dâhilinde verilen Ekstra 1,25 İmar hakkını vatandaşa kullandırmak için başvuranlardan resmi olmayan para alışverişiniz oldu mu?

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, Asansör bakım İhalesini alan firma sahibi senin okul arkadaşın mı?

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sırmacı, bütün Muhlis Ateşi taşıdığı gibi Belediye tarafından sana tahsis edilen Özel Şoförün ve aracın diğer Meclis Üyelerini de sürekli taşıyor mu?

Ak Partili Meclis Üyeleri Muhlis Ateş ve Turgay Tuna siz veya yakın akrabalarınız belediyeden hiç ihale aldınız mı veya birileri için takipçi oldunuz mu?

Ak Partili Meclis Üyeleri Muhlis Ateş ve Turgay Tuna Çekmeköy’de bulunan Ak Parti Teşkilatlarının yenilenme veya yapım işlerini yaptınız mı?

Ak Partili Meclis Üyesi Rıdvan Bural, Çekmeköy’de Fatih Sırmacının yönlendirdiği Müteahhit veya işyerlerinden Ak Parti İlçe Başkanı olduğun dönemde gidip şahsen para aldın mı?

Ak Partili Meclis Üyesi Muhlis Ateş, Geçmişte yüz kızartıcı bir suçtan ceza aldın mı?

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Fatih Sırmacı’nın Masalı…Önceki Haber

Fatih Sırmacı’nın Masalı…

Çekmeköy İYİ Parti Neden Atatürk Portresini asmadı...Sonraki Haber

Çekmeköy İYİ Parti Neden Atatürk Portres...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!