Reklamı Geç

Çekmeköy’de Abilerinin bitirdiği Ak Parti’yi Gençler Kurtarmaya Çalışıyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de Abilerinin bitirdiği Ak Parti’yi Gençler Kurtarmaya Çalışıyor?
Çekmeköy Ak Parti İlçe Gençlik Kolları ağabeylerinin Çekmeköy’de Ak Parti’ye verdiği yaraları onarmaya çalışıyor…

23 Haziran İBB Seçimlerinde Çekmeköy’de CHP nin 1. Parti çıkmasına en büyük etken Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı, birkaç Çekmeköy Ak parti Belediye Meclis Üyeleri ve o dönem ki Ak Parti İlçe gençlik kolları başkanının adının Rüşvet ve Rant iddialarında geçmesi olmuştu.

Çekmeköy Ak Parti Gençlik kolları Başkanlığına getirilen Semih Kenber ve yönetimindeki gençler göreve geldikleri günden bugüne kadar Çekmeköy’ün 21 Mahallesindeki evleri tek tek ziyaret ediyor. Ziyaret ettikleri evlerde yaşayan vatandaşları Ak Partiye üye yapmaya çalışan bu gençler Ak Partinin Çekmeköy’de eski gücüne dönmesi için mücadeleyi bırakmıyor.

Abileri Ak Partiyi bitirdi…

Çekmeköy Ak Parti Kurucu Başkanı ve şuan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı olan ve ileriki dönemlerde adı Belediye Başkanı olacak isimler arasında en güçlü geçen Şahmettin Yüksel.

Şahmettin Yüksel’in Kardeşinin Ortağı ve Çekmeköy’de ne kadar orman varsa tarla vasfına sokmaya çalışmaları ile bilinen Eski Ak Parti Meclis Üyesi ve şimdiki Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Sezgin.

Bu ikilin adları Ömerli, Alemdağ ve Çekmeköy’de çeşitli Rüşvet ve Rant iddialarında a geçmesi ve bu iddiaları çürütememeleri Çekmeköy’de yaşayan vatandaşların tepkilerinin artmasına ve sandıkta tepki oylarına dönüşerek CHP’nin sandıkta 1. Parti Çıkmasına sebep oldu.

Çekmeköy eski Ak Parti Gençlik kolları Başkanı olan ve şuanda Çekmeköy Ak Parti Belediye Meclis Üyesi olan Rıdvan Bural’ın adı da Şahmettin Yüksel ve Mahmut Sezgin gibi çeşitli Rüşvet ve Rant iddialarında her geçen gün daha çok artarak büyüdü.

Çekmeköy’de ufak bir oto yıkaması olan Rıdvan Bural’ın bir anda Ataşehir’de Sosyetenin ve Elit kesimin rağbet ettiği bir işletmeyi devraldığını sosyal Medya hesabından duyurması hakkında çıkan iddiaları doğrular nitelikte oldu.

 

Rıdvan Bural’ın ismi Çekmeköy Alemdağ Spor kulübüne ait olan Futbol Sahasının kirasını aldığı yönünde de çıkmış ve hakkında yapılan haberler sonrası aldığı kiraları iade etmişti.

Bu üçlü harici başka isimlerinde sürekli isimlerinin Rüşvet ve Rant iddiaları arsında geçmesine Çekmeköy Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ses çıkarmamasına Partililer ve vatandaşlar “Ahmet Başkanın haberi olmadan Çekmeköy’de sinek uçmaz. Ahmet Başkan bu olan bitenden haberdar olduğu için ses çıkarmıyor. Bizler artık ne duysak, duyduğumuz yalan dahi olsa onlar yapmıştır diyip geçiyoruz. Ama şu gençlerin emeklerini görüp artık biraz utansınlar. Bu Gençlerin bu gayretini kendilerine alışık oldukları gibi Rant’a çevirmesinler.” Diyerek Ak parti’ye Çekmeköy’de zarar veren bu insanlara rağmen Gençlerin gayretlerini takdir ettiklerini söylediler.

Ak Parti Genel Merkez ve il neden Çekmeköy’e el atmıyor?

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın Yerel Yönetim ve Belediye Başkanlarını sürekli uyararak Rantçılardan ve Partimize zarar veren kişilerden uzak halka yakın olun. Rantçıları değil Halkımızı dinleyin onların dertlerini çözün dertlerine dert eklemeyin derken Çekmeköy’de tuzun bile kokmasına sebep veren bu isimlere Ak Parti Genel Merkez ve İstanbul İl Başkanlığının neden müdahale etmiyor?

Çekmeköy’de 10 vatandaş ile gizlice görüşülse bu kişiler hakkında bu iddialara kendileri de şahit olacak iken neden Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a doğru bilgiler iletilmiyor?

Sorularını gazetemiz arcılığı ile Ak Parti Genel Merkez ve İstanbul İl Başkanlığına ileten vatandaşlar artık Çekmeköy’de Ak parti kan kaybetmesinin önüne geçilmesinin istiyorlar.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Üç bakan canlı yayında depreme yakalandıÖnceki Haber

Üç bakan canlı yayında depreme yakalandı

Yapın Beyler Yapın… Çekmeköy'de yapılan Kaçak Yapılar Yapanın Yanına Kâr kalıyor?Sonraki Haber

Yapın Beyler Yapın… Çekmeköy'de yapılan...

Haber Yorumları

 • Bilinmesin30-03-2020 14:48

  Kardeşim adamların kafesinden oto yıkamasından sizene

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!