sanalbasin.com üyesidir
Yurtta Haber
27 Kasım 2015 Cuma
Böyle olur Sipahi’nin Düğünü

Ümraniye Esnaf Odasına PEHLİVAN aday oldu
Ümraniye Esnaf Odasına PEHLİVAN aday oldu
Ümraniye Esnaf Odası’nın önümüzdeki aylarda yapması beklenen kongrede başkanlığa aday olduğunu açıklayan Niyazi Pehlivan, “Esnafın derdini ve sorununu en iyi ben bilirim” diyerek çalışmalara başladı. Bayram Çavuşoğlu başkanlığındaki Ümraniye Esnaf...
21 Aralık 2013 11:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Ümraniye Esnaf Odası’nın önümüzdeki aylarda yapması beklenen kongrede başkanlığa aday olduğunu açıklayan Niyazi Pehlivan, “Esnafın derdini ve sorununu en iyi ben bilirim” diyerek çalışmalara başladı.
Bayram Çavuşoğlu başkanlığındaki Ümraniye Esnaf Odası’nın önümüzdeki aylarda yapması beklenen kongrede Mehmet Özdil’den sonra sürpriz bir şekilde adaylığını açıklayan Niyazi Pehlivan, iddialı bir çıkış yaptı. Üyesi olduğu İstanbul Esnaf Sanatkarları ve İşadamları Derneği ESSİAD’da kalabalık bir katılımcı gurubu ile adaylığını ilan eden Pehlivan’a; ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı, Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Resul Taşçı, Minibüsçüler Odası Derneği Başkanı Erol Diken, bazı muhtarlar, esnaf ve işadamları destek verdi.

 

Niyazi Pehlivan’ın adaylık açıklamasında ilk konuşmayı ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı yaptı. Pehlivan’ın adaylığını desteklediklerini ifade eden Sarı, “Gerçekleşmesini ümit ettiğimiz bu değişimden bölge esnafı karlı çıkacaktır. Niyazi Pehlivan kardeşimiz her zaman tabanla iç içe olmuş ve esnafın her türlü sorun ve sıkıntısını bizzat yaşamış bir arkadaşımızdır” şeklinde konuştu.

 

Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı ise, küçük esnafın AVM’ler karşısında yok olma savaşı verdiğini kaydederek; “İnanıyoruz ki; Niyazi Pehlivan gibi kardeşlerimiz esnafımızın derdi ve sorunuyla daha yakından ilgilenir ve çözüm yolları bulur” dedi.

 

Esnaf Odası’na adaylığı hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Niyazi Pehlivan ise; “Bir süre başkan yardımcılığı görevinde bulunduğum ve sonrasında gördüğüm lüzum üzerine istifa ederek ayrıldığım Ümraniye Esnaf Odası’nda şimdi başkan adayı olarak göreve talibim. Bölge esnafımız başta olmak üzere tüm esnaf kardeşlerimizi yakından ilgilendirecek plan ve projelerimle hizmete adayım” dedi. Pehlivan, önümüzdeki günlerde esnafa yönelik projelerini açıklayacağını söyledi.

ESSİAD’daki toplantının ardından Çavuşbaşı Kasrı’ndaki yemekli programa geçen esnaf ve işadamları eğlenceli bir gece geçirdi. Çay Tv. ekranlarından canlı yayınlanan müzik ve eğlence programında seyircileri selamlayan Niyazi Pahlivan, adaylığını bir kez de ekranlar aracılığı ile duyurdu

 

ess indirYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Ensar Web Tasarım