sanalbasin.com üyesidir
Yurtta Haber
28 Kasım 2015 Cumartesi
Böyle olur Sipahi’nin Düğünü

Beykoz’da CHP’de Ortak Hedef Kazanmak…
Beykoz’da CHP’de Ortak Hedef Kazanmak…
Beykoz İlçesi CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Aday Adayları Beykoz sokaklarını boş bırakmıyor…   Beykoz CHP  İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Cumartesi günü basına 2b faaliyetleri hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı....
9 Nisan 2013 10:34
Font1 Font2 Font3 Font4

Beykoz İlçesi CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Aday Adayları Beykoz sokaklarını boş bırakmıyor…

 

Beykoz CHP  İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Cumartesi günü basına 2b faaliyetleri hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı. Belediye Başkanı Aday Adayı Nafiz Ünlü Beykozlu kadınlar ile kahvaltıda buluşurken, Pazar günü diğer bir Aday Adayı olan İsim Aydın Düzgün ise Anadoluhisarı Spor kulübünde vatandaşlar ile bir araya geldi.

 

Yılmaz, mücadelemiz bedeli ne olursa olsun sürecek…

 

Beykoz CHP İlçe Hızır Yılmaz basın ile yapmış olduğu toplantıda 2b rayiç bedellerinin açıklanması ile Beykoz’lu vatandaşlara toprağını terk et denildiğini ve CHP olarak buna müsaade etmeyeceklerini söyledi. Beykozlu vatandaşları toplayarak Ankara götürdüklerini ve Beykoz’un 2b rayiç bedellerinden dolayı yaşadığı tüm sıkıntıları ülkenin gündemine taşıdıklarını ifade eden Hızır Yılmaz AKP’nin bu oyunu Beykoz’da tutmayacak, mücadelemiz bedeli ne olursa olsun sürecek dedi.

 

Yılmaz, Bizler Beykozlular olarak artık tek yumruk olmamız gerekiyor. AKP Beykoz’da pis oyunlar çeviriyor ve bu oyunlarını da pişkin pişkin halka anlatıyor. Beykozlu onların bu oyununa gelmeyecek ve artık bu seçimlerde sandıkta onlara gereken cevabı verecek. Şunu herkes kafasına bir kez daha soksun ki Beykoz hep Beykozlunun olarak kalacak. Kimse bunun aksini bile düşünmesin ve AKP Beykoz üzerine yaptığı bu pis oyunlardan artık vazgeçsin. 2b rayiç bedellerini de bir kez daha gözden geçirip insanları topraklarından, evlerinde ve yurtlarından etmesin dedi.

 

Aydın Düzgün Ben Bu oyunu Bozarım…

 

Hafta sonu Anadoluhisarı spor kulübünde verdiği kahvaltıda yaptığı konuşmada Aydın Düzgün, Beykoz halkıyla oyun oynayan Belediye Başkanının oyununu ben bozarım diyerek mahalle sakinlerinden destek istedi.

 

    Yaptığı toplantılarda 2B hazine arazileri milli emlak hakkında vatandaşa bilgiler veren düzgün CHP’den Beykoz Belediye başkanlığına aday adayı olduğunu söyleyerek bu konuda bilgi birikiminin olduğunu söyleyerek, AKP’nin oyununu bozmak için bize sahip çıkın destek verin elimizi güçlendirin dedi.

 

Düzgün konuşmasında Allah aşkına tüm Beykozlu hemşerilerime sesleniyorum. Yücel Çelikbilek  resmen dalga geçiyor, lütfen gerçeği görün arsalarınızı emlak değerinden alıp raiç bedelinden satacağım diyor. Hatta bas bas bağırıyor özel proje alanı ilan etmiş, Beykoz halkı halen bu adamı alkışlıyor.Oysa benim Beykozlum gerçeği bilse  inan Beykoz çayırına kadar sopalarla Çelikbilek’i kovalarlar. Belediye başkanını Düzgün konuşmasında ama siz merak etmeyin bu kardeşiniz AKP’nin uykularını kaçırmaya devam edeceğim hem partimin hem Beykozlu hemşerilerim yeter ki bize  destek verip yanımızda olsunlar Beykoz’u bunlara dar edelim.Oyun nasıl oynanırmış bunlara gösterelim diyen Düzgün, Lütfen herkes artık kafasını kaldırsın uykudan uyansın etrafına bir baksın ne oluyor neler dönüyor sonra son pişmanlık fayda etmez inşallah bu konuda ben yanılırım bu beni mutlu eder. Düzgün Allahın izniyle CHP olarak çok çalışıp BEYKOZU ya alacağız ya alacağız şeklinde konuşmasına son verdi. Aydın Düzgün ayakta alkışlayan vatandaşlara sonuna kadar yanındayız diyerek  söz verdiler.

 

Nafiz  Ünlü’ye Beykozlu Kadınlardan tam destek…

 

CHP’nin Aday Adayı olan Doçent DR. Nafiz ÜNLÜ Küçüksu kıyı emniyet tesislerinde Beykozlu kadınlara yaptığı kahvaltılı toplantıda katılan Beykozlu kadınlar Nafiz Ünlü’ye ve CHP’ye tam destek verecekleri  sözünü verdiler.

 

Çeşitli Dernek, Sivil kuruluşları ve ev hanımların oldukça yoğun bir şekilde katıldığı toplantı, Nafiz Ünlü’nün eşi olan Çiğdem Ünlü’nün konuşması ile başladı. Çiğdem Ünlü kısa bir konuşma yaptıktan sonra sözü Nafiz Ünlü’ye bıraktı.

 

Yapılan toplantıdan çok umutlandığını ve kadınların siyasete sahip çıkmasının gurur verici olduğunu söyleyen Nafiz Ünlü,CHP’ye gönül vermiş kadınlarımızın, analarımızın, bacılarımızın, kardeşlerimizin ve ev hanımlarının siyaset de ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak. Kadınlarımız ayaklandı ve uyandı inşallah kaleyi içten kazanacağız. Nafiz Ünlü Beykoz zor günlerden geçiyor buradan bütün kadınlarımıza çağrıda bulunuyorum. Çok Çalışmamız gerekiyor ve Beykoz’u alabilecek ve CHP’nin Bayrağını Beykoz’a dikebilecek güçteyiz. Beykoz’da kapı kapı dolaşıp destek isteyelim.Beykoz üzerinde oynanan oyunları hep beraber bozup yaşadığımız doğduğumuz çocukluğumuzun geçtiği her köşesi anılarla dolu Beykoz’u muzu hep birlikte ileriye taşıyalım ve AKP zulmünden kurtaralım. dedi.

 

20130406_115841

DSC_3056

DSC_3060

DSC_3118

DSC_3256

DSC_3216   DSC_3168YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Ensar Web Tasarım