sanalbasin.com üyesidir
Yurtta Haber
25 Kasım 2015 Çarsamba
Böyle olur Sipahi’nin Düğünü

Çekmeköy CHP’de Adayım Demekle Başkan Adayı Olunmaz…
Çekmeköy CHP’de Adayım Demekle Başkan Adayı Olunmaz…
Seçim sürecine girilen şu günler de Çekmeköy CHP Belediye Başkanlığı için 4 isim kulisler de dolaşıyor. Ataşehir’de bir belediye Başkan Yardımcısı,  Atalay Altuntaş, Hasan Genç ve Hüseyin Avni Sipahi.  ...
3 Aralık 2012 11:44
Font1 Font2 Font3 Font4

Seçim sürecine girilen şu günler de Çekmeköy CHP Belediye Başkanlığı için 4 isim kulisler de dolaşıyor. Ataşehir’de bir belediye Başkan Yardımcısı,  Atalay Altuntaş, Hasan Genç ve Hüseyin Avni Sipahi.

 

Çekmeköy’de geçen seçimleri kıl payı ile kaçıran ve o günden bu yana Çekmeköy’ün ve Çekmeköylünün iyi gününde kötü gününde yanında olmaya çalışan Hüseyin Avni Sipahi bu yarışta rakipsiz gibi gözükse de bazı isimler gerek reyting , gerekse hayallerin peşinde koşuyor.

 

Ataşehir’de ki isimi tartışmaya bile gerek görmeyen Çekmeköy CHP örgütünün diğer adaylar ile ilgili söylemleri şu şekilde;

 

Atalay Altuntaş “ Karslı seçmenler ile bu iş bitmez”

 

Atalay Altuntaş 2009 Yerel seçimlerin de bir ara aday adaylığını açıklamış ancak daha sonra Sipahi’nin adaylığı açıklanınca Çekmeköy’de hiçbir seçim çalışmasına katılmayarak CHP’lileri hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu gün Hüseyin Sipahi’nin Karslı vatandaşlar üzerinde ki etkisi de oldukça fazladır. Hatta KAI Derneğinin yerinin alınması Sipahi sayesinde olmuştur. Bu gün seçim olsa Karslıların desteği yine Sipahi’den taraf olacaktır, bu KAI nin açılışında bir kez daha ortaya çıkmıştır.

 

Çekmeköy’de Hasan Genç’in Hedefi ne?

 

Çekmeköy’de Hasan genç ismini tanıyan bir grup insan bile “Hasan Genç’in adaylığı felaket olur CHP için” derken. Bu isim son günlerde özellikle İl ve genel merkez nezdinde girişimlerde bulunuyor.

 

CHP’nin Çekmeköy’de Seçimi almasına engel olmak ister gibi sahneye çıkan bu ismi, Çekmeköy’de kaç kişi tanıyor ve CHP’nin Çekmeköy’de alacağı oylara ne kadar etkisi olacak hiç bilinmiyor. Çekmeköyde  böyle bir aday ile seçime girilemeyeceği  girilmek istense dahi seçimin kaybedileceği gün gibi ortada iken bu kişinin aday adaylığından adaylığa geçişi ise hayalden öte gitmeyeceğe benziyor.

 

Hüseyin Avni Sipahi “Aday Adayı değil vatandaşın adayı”

 

Hüseyin Avni Sipahi ismi her zaman Ak partililere korku veriyor. Seçimi kaybettiği 2009 yılından beri bölgede çalışmalarına devam ediyor. Sağcısı solcusu hemen herkesin  itibar ettiği Sipahi ismi için “ Geçen seçimde Ak Partiye oy veren Çekmeköylü’lerin bile bu seçimde Sipahi’ye oy vereceğiz. Demesi Bölgede CHP oylarına büyük katkı sağlayacağını ortaya koyuyor. Hüseyin Avni Sipahi CHP içerisinde ki iç çekişmelere bir son vermek  ve CHP’nin öne çıkan isimleri ile bir ittifak oluşturduktan sonra Çekmeköy’ün en güçlü başkan adayı olarak gözüküyor.

şeklinde ortak yorumlarda bulunan bir çok vatandaş Çekmeköy CHP’de Belediye Başkan Adayı olmak ve seçimi kazanmak bedel ister, bu bedeli de Hüseyin Avni Sipahi hem 2009 da hem de 2009 sonrası yapmış olduğu çalışmalarla her zaman CHP ismini beyinlere yazarak ödedi. dediler.

 Çekmeköy CHP’de Adayım Demekle Başkan Adayı Olunmaz… Yazısına 23 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa

© Copyright 2012 Tüm Hakları Saklıdır... Ensar Web Tasarım